• Неодамнешно
  • -5 %
Јапонски Аниме Магичен Mirai Hatsune Miku Постелнина Лист Постелнина Поставува Bedcover Перница Случај 4PCS

Јапонски Аниме Магичен Mirai Hatsune Miku Постелнина Лист Постелнина Поставува Bedcover Перница Случај 4PCS

DEN 4815.00
DEN 5068.32

Количината на стоката
Това е достапна

Четири Парче-Одговараат На Постелнина
Про канали вклучуваат 1 ватенка маска, 1 чаршаф, 2 навлаки
Прекривки Маска
лист
Машина за миење : памучна ткаенина алкално но не киселина, може да биде 30 степени на температура на вода со сапун или други неутрален детергент, да се биде внимателен да не се впие за премногу долго доведе до decolorization миењето на рацете : Миење со детергент или неутрален детергент, и туп лесно во сонцето да се отстрани прашина Сува : се сместени во отворено вентилација, ако го користите фен, на температурата, контрола на 35 степени, така што нема да се намали.

Клучни карактеристики

Големина:
Twin Size, Double Size, Queen Size, King Size
Бренд Име:
ACGN
Ткаенина Count:
80
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри)
Број На Модел На:
CP160605
Количина:
4 парчиња
Шема:
Обична Обоена
Тежина:
3.5KG
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133 * 60
Стил:
Јапонија Стил
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење

Слични производи во категоријата