• Неодамнешно
  • -5 %
Јапонски Аниме тој Супер Димензија Тврдина Макроа Постелнина Лист Постелнина Поставува Bedcover Перница Случај 4PCS

Јапонски Аниме тој Супер Димензија Тврдина Макроа Постелнина Лист Постелнина Поставува Bedcover Перница Случај 4PCS

DEN 5426.00
DEN 5712.00

Количината на стоката
Това е достапна

Четири Парче-Одговараат На Постелнина
Про канали вклучуваат 1 ватенка маска, 1 чаршаф, 2 навлаки
Прекривки Маска
лист
Машина за миење : памучна ткаенина алкално но не киселина, може да биде 30 степени на температура на вода со сапун или други неутрален детергент, да се биде внимателен да не се впие за премногу долго доведе до decolorization миењето на рацете : Миење со детергент или неутрален детергент, и туп лесно во сонцето да се отстрани прашина Сува : се сместени во отворено вентилација, ако го користите фен, на температурата, контрола на 35 степени, така што нема да се намали.

Клучни карактеристики

Големина:
Twin Size, Double Size, Queen Size, King Size
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Цртан филм
Тежина:
5KG
Количина:
4 парчиња
Број На Модел На:
CP160503
Шема:
Обична Обоена
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Бренд Име:
ACGN
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други
Ткаенина Густина:
Други

Слични производи во категоријата