• Неодамнешно
  • -5 %
ВЕРВЕРИЦА СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ОРЕВИ Бележник DIY фото картички сметка гума печат јасно печат транспарентни, рачно изработени картичка печат JOYSDIY

ВЕРВЕРИЦА СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ОРЕВИ Бележник DIY фото картички сметка гума печат јасно печат транспарентни, рачно изработени картичка

DEN 136.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Реден Број : ТЦ-YD-158
- Висок квалитет јасно марки за изработка на хартија
-Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини. Ние се обидуваме се потрудиме да одговори на тебе како порано што е можно, меѓутоа, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.За Кина Пост Воздух Mail
Тоа обично се 10-60 работни дена да пристигне(и Превозот во Бразил трае околу 30 до 90 дена).
JOYSDIY_ НА Професионални и Одговорни домашни занаети фабрика снабдувач. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да се одговори.
Напомена :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина.
Кога ќе стапка на превозот дел , ве молиме да ги меѓународен бизнис во предвид.
Ние ќе остави позитивни повратни информации по приемот на позитивни повратни информации од вас.
Ако не ја добиете вашата стока по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Сите плаќања што треба да се направи во рок од 14 дена по ред потврда, Ако плаќањето одлагањето е потребно, ве Молиме ги споделите со нас. Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Контакт со НАС на :
Ако имате било какви прашања или прашања, ние ќе бидат подготвени да ви помогнат. Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја , ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран .
Имаме за цел на за да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 15 Дена по парцела пристигнување.
Повратни информации :
Ако на производи и услуги од нас се ги задоволува, вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на Детални Продавачот Рејтингот е многу добредојдена и ценета!!.
За Превозот :
Ние ќе брод во точка(а) во рок од 7 работни дена по расчисти исплата на вашата адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата.

Клучни карактеристики

Материјал:
Гума
Употреба:
Декорација
Тип:
ролери печат
Број На Модел На:
ТЦ-YD-158
Бренд Име:
JOYSDIY

Слични производи во категоријата