• Неодамнешно
  • -6 %
Пролет Украсување слатки зборови TPR јасно Марки

Пролет Украсување слатки зборови TPR јасно Марки

DEN 153.00
DEN 162.24

Количината на стоката
Това е достапна

Јасно Печат Материјал : TPR, Силикони Боја : Црна Употреба : Scrapbooking, Cardmaking Големина : 11x16cm. Пакет : еден го поставува по многу Добредојдовте на DAYBREAK ЗАНАЕТ ФАБРИКА (Професионални фабрика,scrapbooking embellishments,занает додатоци,ОЕМ се добредојдени) Важна забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам Вашата Загриженост Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме quilckly да брод во рок од 1-7 дена . 2) Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 16-90days на другите,тоа е до вашата дестинација. Нашите severice 1)ако Пратката се изгуби на патот на превозот,Ние ќе се Врати на Пари за вас.
2)било повратни информации pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
3) ОЕМ е добредојдовте на супер Најниска Quotaion ,pls контактирајте со нас.Backer картичка,Вашето лого етикета се сите достапни.

Клучни карактеристики

Материјал:
Гума
Употреба:
Декорација
Бренд Име:
Daybreak Занает
Тип:
ролери печат
Број На Модел На:
CS015
Големина:
11 x 16CM

Слични производи во категоријата