• Неодамнешно
  • -5 %
3 Боја Тактички Ambidextrous 5 Круг Buttstock Пушка Школка Торбичка Со Муниција Превозникот

3 Боја Тактички Ambidextrous 5 Круг Buttstock Пушка Школка Торбичка Со Муниција Превозникот

DEN 364.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Функција
Целосно ambidextrous дизајн
Изградена на лесни најлон ripstop (торбичка и капак)
Школки се обезбедени со еластична и заштитени со торбичка и да го покрие размавта со кука & јамка затворање
Има пет 2.25" или 3" школки
Dual држи поени за безбедност
Спецификации
Материјали : Најлон
Тежина : 80g
Боја : Црна,Војска Зелена,Тен
Пакет Содржина
1x Buttstock Школка Торбичка
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Клучни карактеристики

боја:
црна, зелена, каки
Бренд Име:
souforce
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
5 Коло Buttstock Школка Торбичка

Слични производи во категоријата