• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот FMA Отворено Airsoft Лов Jacketed се Врти Брзо 360 Степени Дух Пиштол Муниција Торбичка W/ Сечилото Техника ONDA LOK

Бесплатен Превозот FMA Отворено Airsoft Лов Jacketed се Врти Брзо 360 Степени Дух Пиштол Муниција Торбичка W/ Сечилото Техника

DEN 774.00
DEN 815.04

Количината на стоката
Това е достапна


Бесплатен Превозот FMA Отворено Airsoft Лов Jacketed се Врти Брзо 360 Степени Дух Пиштол Муниција Торбичка W/ Сечилото Техника ONDA LOK
Материјал : ABS.
Тежина : 90 g
Содржина : во 360 - степен спин тока, слободата да се избере соодветен Агол, појас системи користат повеќе погодно.
Ве молиме имајте во предвид дека производот разлика :
TB1110 jacketed производи е директно да насока

Клучни карактеристики

Бренд Име:
RuoskyGear
Број На Модел На:
TB1110
Материјал:
Најлон
Материјал:
Метал, Пластика, Најлон
Funtion:
Мулти-агол Брзина Списание Торбичка
боја:
Црна
квалитет:
100% нов Загарантирана
Клучни зборови-1:
holster додатоци
Клучни зборови-2:
Балет Pounch
Клучни зборови-3:
Муниција Пиштол Holster
Клучни зборови-4:
Списание Клип Додатоци
Клучни зборови-5:
Airsoftsports Пиштол Pounch
Клучни зборови-6:
Paitball Списание Торбичка

Слични производи во категоријата