• Неодамнешно
  • -10 %
32CM Спортски pompoms (20pieces/многу) најгласен поборник pompon Дршката може да изберете Боја може да се ослободи комбинација

32CM Спортски pompoms (20pieces/многу) најгласен поборник pompon Дршката може да изберете Боја може да се ослободи комбинација

DEN 2160.00
DEN 2400.00

Количината на стоката
Това е достапна


Предмет : cheerleading pompoms големина : 32cm
боја : Боја може да се ослободи комбинација,ве молиме дај ми порака !!!!
Добредојдовте во мојата продавница,Вашето задоволство е наша најголема извршување.
Сите производи во парк, евтини и висок квалитет,се надевам, ќе може да се допаѓа.
Се обрне внимание на продавница промоција,ви благодариме!
Поддршка на мали мешани трговија на големо !!!
Квалитетот е живот! Угледот да одлучи иднината!
Купувачот Читање :
1.
2. Ве молиме да обрнете внимание за да ги зачувувате промоции.
3.Поддршка на мешани трговија на големо, не треба MOQ.
Превозот Термини :
1.Пред да платите,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса одговара на адреса за вас.
Обезбеди на погрешна адреса нема да биде наплата,ве молиме проверете.
2.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
3. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака Метод :
1.Стандард на Услуги е Кина Пост Воздух Mail( 30-60days ) и e Packer(7-20days).
Кина Пост Воздух Mail : времето за Испорака е бавен, ве молиме почекајте.
2.Експедитивни Услуги е Кина Пост EMS(15-30days.) или Хонгконг DHL(7-20days)или Логистика линии(7-20days).
3.Ние поддршка на мешани налози, повеќе квантитет, јас ќе го избере Експедитивни Услуги. време на испорака ќе биде побрзо.
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
За Спорот :
1.Ние не прифаќаме неразумно спорови.
Вклучуваат : (1)стоката во транзит (2)обезбеди погрешна адреса
(3)оштетени производи и да ги дава безусловна наплата, но не ги вклучува товар.
2.Продавачот треба да докази, Купувачот треба безусловно да се обезбеди.
3.Ако се најде на проблемот, ве молиме да комуницирам со нас во времето.
Се создаде среќни, уживајте, доверба шопинг средина,започнува од мене!
Ако е потребно, контактирајте не! Ви благодариме!

Клучни карактеристики

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Сина, Црна, Розова, Црна, Бела, Црна Метал сребро, Слободен комбинација, ве Молиме порака
Број На Модел На:
jr-17
Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Големина:
32 cm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Објектот:
cheerleading pompoms
квалитет:
Висок
се справи со:
може да изберете
боја:
може да се ослободи комбинација

Слични производи во категоријата