• Неодамнешно
  • -48 %
Моден Mens Кожен Мултифункционален Рамо Satchel Торба Дизајнер Цигара Случај Телефон Торбичка Кука Појас Половината Торба Пакет 611-10

Моден Mens Кожен Мултифункционален Рамо Satchel Торба Дизајнер Цигара Случај Телефон Торбичка Кука Појас Половината Торба Пакет

DEN 736.00
DEN 1416.00

Количината на стоката
Това е достапна


Модел NO : 611-10
големина на : 17*4*12 см , може да се соберат максимум 6 инчен телефон
материјал; 100% направени од вистинска кожа , cowhide
тоа може да се користи како половината торба со метална кука , или крст појас . и, исто така, може да се користи како гласник торба .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Половината Пакети
Објектот Должина:
17cm
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
611-10
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Обликот:
Перница
Рака Пад:
120cm
Материјал Состав:
кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ле'aokuu
Ширина:
4 cm
Висина:
12 cm

Слични производи во категоријата