• Неодамнешно
  • -38 %
Најновите Модата Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Плажа на Дожд Месечината Океанот Сценографијата Телефон Случај за Asus Zenfone Зум ZX550 Случај

Најновите Модата Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Плажа на Дожд Месечината Океанот Сценографијата Телефон Случај за Asus Zenfone

DEN 86.00
DEN 139.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Искусни КК постапка. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Квалитет на производи со најниската можна цена.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.Овие се купувачите одговорност. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
for Asus Zenfone Zoom ZX550
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Бренд:
за Asus
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
за Asus Zenfone Зум ZX550
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај

Слични производи во категоријата