• Неодамнешно
44x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Црвено Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

44x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Црвено Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

DEN 1103.52

Количината на стоката
Това е достапна


44x ААА 1800m Ah 3А 1.2 V Ni-МЗ Црвено Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки
Батерии Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефективно
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 44 Компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори

Клучни карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
toyofmine
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Број На Модел На:
001
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет :
1800mAh

Слични производи во категоријата