• Неодамнешно
  • -0 %
12x АА батерија батерии најголемиот Дел Никел Кадмиум Батерија NI-Cd 2800mAh 1.2 V

12x АА батерија батерии најголемиот Дел Никел Кадмиум Батерија NI-Cd 2800mAh 1.2 V

DEN 520.00
DEN 520.32

Количината на стоката
Това е достапна


100% Сосема Нов
Капацитет : АА 2800m Ah
Напон : 1.2 V
Хемија : Ni-cd (Никел-Cadmiun)
Без Мемориска Ефект
Тежина : Околу : 16g/еез
Пакет Содржина
12pcs АА 2800m Ah Ni-cd Акумулатори

Клучни карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
12
Големина:
AA
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Ni-CD
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Номиналниот Капацитет:
2800mah
Број На Модел На:
001
Замена На Батеријата:
No

Слични производи во категоријата