• Неодамнешно
48xAA батеријата Полнење NI-МЗ 3000mAh 1.2 V Blu батерии најголемиот Дел Никел Hydride

48xAA батеријата Полнење NI-МЗ 3000mAh 1.2 V Blu батерии најголемиот Дел Никел Hydride

DEN 1295.52

Количината на стоката
Това е достапна


Капацитет : АА 3000m Ah
Напон : 1.2 V
Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride)
Батерија Пати : До 1000 пати
Без Мемориска Ефект
Тежина : Околу : 15g/еез
Пакет Содржина
100% Сосема Нов
48 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори

Клучни карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
AA
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Број На Модел На:
001
Замена На Батеријата:
No

Слични производи во категоријата