• Неодамнешно
Нови Оригинални NCR18650B 3400mAh 18650 моќ банка батеријата 3.7 V Li-ion батерија за panasonic алат, Flashligh

Нови Оригинални NCR18650B 3400mAh 18650 моќ банка батеријата 3.7 V Li-ion батерија за panasonic алат, Flashligh

DEN 357.60

Количината на стоката
Това е достапна


Батеријата Име : 18650 цилиндрични литиум-јон батерии
Потекло : Направен во Јапонија
Батерија Тип : NCR18650 B
Батеријата Спецификации : 18 * 65 (mm)
Батеријата материјал : Литиум-јонска (Li-ion Литиум Јонска Батерија)
Батеријата Напон : 3.6 V
Батеријата внатрешна отпорност : 45mΩ или помалку
Номиналниот Капацитет : 3400m Ah
Батеријата Тежина : 44g

Клучни карактеристики

боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 3PCS, 4PCS, 6PCS, 8PCS
Големина:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
NCR18650B
Бренд Име:
liitokala
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
1--8PCS
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3400mAh
Замена На Батеријата:
No

Слични производи во категоријата