• Неодамнешно
  • -25 %
10pcs! 100-240V Мултифункционален ЕУ Plug Универзална Батеријата Брзо Полнач,4 Слот Прилагодливи Полнење,Стандард АА,AAA Батерија

10pcs! 100-240V Мултифункционален ЕУ Plug Универзална Батеријата Брзо Полнач,4 Слот Прилагодливи Полнење,Стандард АА,AAA Батерија

DEN 2052.00
DEN 2735.04

Количината на стоката
Това е достапна


100-240 V Мултифункционален ЕУ Plug Универзална Батеријата Брзо Полнач,4 Слот Прилагодливи Полнење,Стандард АА,AAA Батерија
Се применуваат за : само може да се наплати АА, ААА, Стандардните Батерии.
Пратката со Мало Кутија (како слика)
Не се вклучуваат Батеријата
ЕУ Моќ Приклучок
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Home/Travel Ѕид AC Мултифункционален/Универзална Батерија Полнач Автоматски се прекинува кога полнењето е завршено. Црвен / Портокал светлина кога полнење, полн со станува зелена, авто стоп полни. Дизајниран за да ја наполните батериите брзо и безбедно. Широк спектар на полнење на Напон за РК Камера Играчки Електроника Итн. Спецификации : Plug Тип : ЕУ Plug Влез : AC100-240 V/47-63 HZ Излез : DC3.7 V/450m A Престанок напон : 4.2 V+-1% се Применуваат за : само Може да се наплати АА, ААА, Ni MH Ni Cd Батерии. Големина : 11.5 х 6.5 х 3.5 cm Боја : бела Нето Тежина : 130g Пакетот вклучува : 1 x AC Ѕид Полначот (не се вклучуваат на батеријата)
Време на полнење : ААА Ni MH 1800m Ah 18 АА Ni MH 1600m Ah 16h АА Ni MH 1300m Ah 13h АА Ni Cd 800m Ah 8h АА Ni MH 600m Ah 6h ААА Ni Cd 380 Ah 3.5 mph

Клучни карактеристики

Чашката Стандард:
EU
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
daormi
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
4
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Број На Модел На:
CH-Li-04
Тип На Објект:
Почеток/Travel Ѕид AC Мултифункционален/Универзална Батерија Полнач
Карактеристики:
4 Слотови Прилагодливи Полнење,Погодни за разни батеријата
Компатибилен батеријата:
Важат за
Материјал:
пластични
На текст:
ГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100-240V, 47-63HZ
Излезниот Напон:
DC3.7V/450mA
Престанок напон/Тековни:
4.2 V / 600MA
На Мало Поле:
боја на Кутијата (како слика)
Должина на кабел:
90-100cm
Чашката Стандард:
ЕУ Приклучок

Слични производи во категоријата