• Неодамнешно
Оригиналниот VAM1201 за Philips CD Оптички Пикап VAM-1201 VAM 1201 CDM1201

Оригиналниот VAM1201 за Philips CD Оптички Пикап VAM-1201 VAM 1201 CDM1201

DEN 792.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети. Производ Портрет
Производ Ставка. Предмет : VAM1201 Состојба : Нова Со механизам : Нема ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Ласерски диоди можат да бидат уништени од страна на статички електрицитет се врши од страна на телото. Ве молиме да биде спроведување на статички електрицитет мерки на заштита ако се врши поправка на периферна ласерска пикап. 1. Ласерски диоди околу активатори и периферни не може да се допре. 2. Не судете дали тоа е добро или лошо од ласерски диоди тестер, итн. (можете лесно може да го уништи тоа). 3. Лемење на железо треба да се користи за отстранување на заштита точка на ласерски диоди се препорачува да се некои мерки против статички електрицитет.

Клучни карактеристики

Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
Број На Модел На:
VAM1201
екран:
No

Слични производи во категоријата