• Неодамнешно
Најновите Doublepow Две Места 9V Батерија Полнач ДП-K19 Целосна Автоматска Прекинете Полнењето Полнач За Акумулатори

Најновите Doublepow Две Места 9V Батерија Полнач ДП-K19 Целосна Автоматска Прекинете Полнењето Полнач За Акумулатори

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Преземе контролата на екранот, полнење на прв поглед увери мир на умот повеќе енергија. Во текот на струја, во текот задолжен, со текот на температурата, од датумот заштитни. Краток спој, протекување заштитна, безбедноста, нема потреба да се грижите. 2 црвено светло покаже на полнење ситуација, на прв поглед, полнење совети. Со полни заштитна, целосна автоматска прекинете полнењето, брзо полнење брзина. Мала големина, нема простор, лесно да се носат. Спецификации : Влез : AC 110-220 V, 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 9 V, 80m A Големина : 42*90*31mm Боја : Сребро Пакет се вклучени : 1 x Батерија Полнач(не се вклучуваат на батеријата) батерија Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички.Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
екран:
No
Брзо полнење:
No
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
ДП-K19
Употреба:
Стандардна Батерија
Батеријата Број:
2
Интелигентни Полнење:
No
На текст:
AC 110-220 V, 50/60Hz
Излез:
DC 9V, 80mA
Големина:
42*90*31mm

Слични производи во категоријата