• Неодамнешно
2А 42V Моќ Конектор Адаптер За 36V Li-ion Литиум Батерија Две тркала Возило Полначи

2А 42V Моќ Конектор Адаптер За 36V Li-ion Литиум Батерија Две тркала Возило Полначи

DEN 671.04

Количината на стоката
Това е достапна


486626
Спецификации :
Модел : JC4202
Полнење на батеријата тип : Li-ion
Материјал : Пластика и Метал
Боја : Црна
Полначот големина : 117 x 52 x 33mm(L*W*H)
Влезен напон : AC100-240 V
Влезниот напон спектар(V) : 50/60 Hz
Излезен напон(V) : DC 42 V 2000m A
Излезниот терминал : DC приклучок, 5.5/2.1 mm
Поларитетот : Внатре : "+", Надвор : "-"
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Високо ниво на безбедност, retardant.
Повеќе енергија, долно режим на потрошувачката на енергија.
Подолг живот, широко се користи во Електронски производи,дигитални производи,оптички производи и други производи.
Пакет се вклучени :
1x Адаптер Батерија Полнач(Без кабелот за напојување)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LEORY
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
No
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1

Слични производи во категоријата