• Неодамнешно
  • -32 %
KingWei 100pcs/многу Универзална Батерија Полнач на АА ААА 18650 18350 16340,14500,10440 26500 Литиум 4.2 V NiMH Батерија Полнач

KingWei 100pcs/многу Универзална Батерија Полнач на АА ААА 18650 18350 16340,14500,10440 26500 Литиум 4.2 V NiMH Батерија Полнач

DEN 7249.00
DEN 10660.80

Количината на стоката
Това е достапна

cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.2 V 400m A
Батеријата (Батерии Не Се Вклучени)
Пакет Се Вклучени
100 X Батерија Полнач
Карактеристики
100% Сосема нов и висок квалитет.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,( ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации ), кои може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.com) 2-7 работен ден
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.
Секој од еден батерии трошоци независно.Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.com) 2-7 работен ден
EMS : (www.
Фото Шоу
превозот
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.5*5cm
Приклучок : САД/ЕУ приклучок
Боја : Црна
Текст : AC 100-240 V 47-63 Hz
Излез : 4.2 V Ni MH Батерија Полнач
Remend Топло : имаме различни напредни батеријата
полначот и поевтини батеријата во нашата sture.net) 2-7 недели
DHL : (www.
Автоматски се прекинува полнење кога заврши.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.
Компатибилен со мал капацитет батерии.
Карактеристики температура следење за да се спречи прегревање. Објектот спецификите
Модел : HG-103 Li
Тежина : 28g
Големина : 10. Ве молиме имајте во предвид дека : Сите наши полначи се продаваат поединечно , без батерии , ако сакате да го користите батеријата ве молиме да го купат покрај тоа, ние исто така го продаде релевантни батерии.100pcs/многу Универзална Батерија Полнач на АА ААА 18650 26650 18350 16340,14500,10440 26500 Литиум 4.
Дизајнирани за оптимален топлина дисипација.
Карактеристики над-полнење превенција за заштита на батерии.

Клучни карактеристики

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Батеријата Број:
1 Buc Батеријата
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
CH0021EU
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Пакет:
No
Употреба:
батерија полнач
Модел:
CH0021EU
Тежина:
28g
Големина:
10.5*2.5*5cm
Приклучете:
САД/ЕУ приклучок
боја:
Бела
Тип:
Електрична Батерија Полнач
На текст:
AC 100-240V 47-63Hz
Излез:
4.2 V 400mA
Чашката Стандард:
САД / ЕУ приклучок

Слични производи во категоријата