• Неодамнешно
TASP 2 x 180mm 7 Инчен Јагне Волна Полирање Подлога Чистење Хаубата На Автомобил Полирач Кука Јамка Дизајн

TASP 2 x 180mm 7 Инчен Јагне Волна Полирање Подлога Чистење Хаубата На Автомобил Полирач Кука Јамка Дизајн

DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна

TASP 180mm 7" Инчен Волна Полирање Хаубата Чистење Подлога За Автомобил Полирач 100% Lambswool со овча Кука&јамка поддршка Совршен за завршно чистење и полирање на метали и paintwork 2 парчиња по поставување
Превозот Рок
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
5)Најмногу на следење на број, можете да ги пратите во www. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Размена ќе бидат испратени кога купувачите плаќаат ре-превозот цена. Ве молиме може да сите купувачи место една мала забелешка со своите врати точка во која се наведува нивната цел број, име и презиме и адреса. Горенаведените услови не се однесуваат на погрешен/погрешни предмети испратени надвор. ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Ви благодариме за вашата поддршка !
. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Контакт 1)Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
2)Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.
3)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
2)За Declearation Вредност. Во редок случај ова треба да се случи, сите трошоци ќе бидат покриени од страна на самите себе и размени ќе бидат испратени веднаш предвидено купувачи контактирајте со нас однапред. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со Пост регистрирани Воздух Mail, и трае 3-10 дена од Express.но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. Какви и да било посебни барање за decleration вредност, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
4)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Враќа се само понудени ако објектот е да ни се врати во својата unworn, оригинална состојба со налепница потполно непроменети.

Клучни карактеристики

Подлога Материјал:
јагне волна
Бренд Име:
TASP
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MPB180N волна полирање хаубата
Употреба:
Дома, DIY
Надворешниот Дијаметар:
180mm(7)

Слични производи во категоријата