• Неодамнешно
  • -20 %
ZD 1 Сет за во Автомобил Боја за Нега на Нула Поправка Соединение Комплет Accessorie За Шкода Octavia А5 О7 2 Fabia Yeti BMW E60 F30 Х5 E53 Inifiniti

ZD 1 Сет за во Автомобил Боја за Нега на Нула Поправка Соединение Комплет Accessorie За Шкода Octavia А5 О7 2 Fabia Yeti BMW

DEN 143.00
DEN 179.04

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Не боли, да го наслика површината кога се отстрани благи гребење во боја Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др. Материјал : Slop Восок Пена Димензии : 7cm * 3cm * 1.5 cm Состојки : абразивни материјали, површински активни агент, полнење агент поле на примена : автомобилски бои отстранување страна на блага гребнатини Пакет Содржина : 1 X Абразиви 1 X Сунѓерот

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZD
Тип На Објект:
Полирање & Мелење Поставено Материјали
Име На Модел:
за универзален автомобил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
7cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
Slop восок
Специјални Функции:
Боја Нега

Слични производи во категоријата