• Неодамнешно
  • -17 %
За Toyota RAV4 RAV 4 2014-2018 Алуминиум Багаж Покривот Бар Покривот Железнички Покривот Рек Страна Барови Покривот Рек Luggages Превозникот Додатоци

За Toyota RAV4 RAV 4 2014-2018 Алуминиум Багаж Покривот Бар Покривот Железнички Покривот Рек Страна Барови Покривот Рек Luggages

DEN 3395.00
DEN 4090.08

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојде
Добредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!
Објектот Состојба
100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .
C ompatible Модел
( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )
За Toyota RAV4 RAV 4 2014-2018
Ставка Опис
Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Вклучуваат : 8 компјутери/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Точно Ист како на Сликата Шоу. Инсталација Настава Не Се Обезбедени .
Известување на Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат. она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.
Загуби или Штета
Политика на враќање детали
Ако примите вашата точка штета, ве молиме, контактирајте нашата служба за корисници тим во рок од 48 часа
Ако не го добиете вашиот објект по испорака потврда може да контактирате со нашата служба за корисници тим за да започнете трага со превозникот. Ние ќе поднесе извештај на изгубениот пакет,
Секој објект кој е одобрен за враќање за размена, објектот ќе треба да биде во сосема нова состојба, што значи дека објектот е никогаш не инсталирајте и тоа треба да се чува во оригинално пакување. Во спротивно ќе има 20% restocking надоместок ќе се наплатува.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
110cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
5kg
Максимална Тежина Препорака:
110kg
Минимална Тежина Препорака:
50kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Врши Багаж
Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Објектот Кодови:
118851
Автомобил Производител:
За Toyota RAV4 RAV 4 2014-2018

Слични производи во категоријата