• Неодамнешно
  • -19 %
JIERKU Подвезици Дете Протези Бебе Подвезици со Лак Вратоврска 3Clips Suspensorio Мода Панталони Рака 2.5*65cm

JIERKU Подвезици Дете Протези Бебе Подвезици со Лак Вратоврска 3Clips Suspensorio Мода Панталони Рака 2.5*65cm

DEN 272.00
DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна


Професионални Подвезици Фабрика
JIERKU ПОДВЕЗИЦИ
Прифаќа ОЕМ,Капка Превозот ..
Lenght : 65cm/25.59 инчен
ширина : 2.5 cm/ 0.984 инчен
JIERKU Подвезици Дете Протези 3 Clips Clips Suspensorio Мода Панталони Рака

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Подвезици
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JIERKU
Број На Модел На:
KD002
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Деца
Објектот Должина:
25.54inch
Материјал:
Синтетички Кожа

Слични производи во категоријата