• Неодамнешно
  • -6 %
Мачките И Кучињата Се Пријатели DIY Прилагодено,High-Definition Компјутерски Глушец Подлога, Не се Лизга Гумени Правоаголник ги Красат Вашата Маса, Како Подарок

Мачките И Кучињата Се Пријатели DIY Прилагодено,High-Definition Компјутерски Глушец Подлога, Не се Лизга Гумени Правоаголник

DEN 99.00
DEN 105.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Mairuige
Стил:
загреано
Број На Модел На:
548
Материјал:
Гума
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
M
Големина:
S
Производи Статус:
Акции
size1:
18cm*22cm*0.2 мм
Материјал:
Гума
size2:
25cm*29cm*0.2 мм
size3:
20cm*25cm*0.2 мм
Сопствени Desgin:
Поддршка
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
боја:
Во зависност од производот
Пакување:
Стандард торбичка

Слични производи во категоријата