• Неодамнешно
  • -11 %
2 групи/пакет 3M Тефлон глувчето ролери глувчето нозе за Steelseries Ривал 310 дебелина е 0.7 мм за замена

2 групи/пакет 3M Тефлон глувчето ролери глувчето нозе за Steelseries Ривал 310 дебелина е 0.7 мм за замена

DEN 213.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
глушец на нозе Steelseries Ривал 310
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Тефлон
Стил:
глувчето нозе

Слични производи во категоријата