• Неодамнешно
  • -20 %
ALITER Десна Аглеста 90 степени Мини HDMI да HDMI Спирала Конвертор-Кабел Адаптер Извиткани Кабел

ALITER Десна Аглеста 90 степени Мини HDMI да HDMI Спирала Конвертор-Кабел Адаптер Извиткани Кабел

DEN 238.00
DEN 297.12

Количината на стоката
Това е достапна


Десна Аглеста 90 степени Мини HDMI да HDMI Спирала Конвертор-Кабел Адаптер Извиткани Кабел
Пакувањето вклучува :  1 x pc Спирала Кабел (без мало пакет)
Карактеристики : се Спротивстави на корозија, трајни и мала тежина, лесен и удобен за носење. 90 степени десна аглеста мини HDMI да HDMI водат пролет продолжување кабел. Идеален за поврзување на мобилни уреди како camcorders и камери со HDTVs. Целосно complia нт со најновата генерација на висока дефиниција лап-топ компјутери, camcorders, камери и таблети Спецификација : Боја : Црна Должина : 28-120cm/11.02-51.58" Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Спирала Кабел само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Паметни Уреди
Бренд Име:
ALITER
Број На Модел На:
270B4N20522
USB Тип:
Стандард
Објектот:
спирала кабел
боја:
Црна
Должина:
28-120cm/11.02-51.58
Количина:
1 Компјутер

Слични производи во категоријата