• Неодамнешно
Црна 1.2 V Displayport ДП Машки да ДП Displayport Машко Видео Аудио Кабел 1.8 m 6ft 180cm За HDTV Проектор Екранот

Црна 1.2 V Displayport ДП Машки да ДП Displayport Машко Видео Аудио Кабел 1.8 m 6ft 180cm За HDTV Проектор Екранот

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нови генерички Display Port Машко на машко-Кабел. Се прошири на вашиот видео врска со ова Display Port кабел. Сега можете лесно може да го поврзете нови Displayport на подолги растојанија од вашиот компјутер. Лесен начин да се прошири вашата постоечка Display Port без било сигнал на косата. Конектори : Display Port Машко да Display Port Машко Кабел Должина : 6 FT / 2 M Боја : црна Пакет се Вклучуваат : 1 x Display Port Машко на Машко Кабел

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
1.8 m
Бренд Име:
ULT да се обединат
USB Тип:
Стандард
Употреба:
компјутер
Број На Модел На:
HD-U52
Пакет:
No

Слични производи во категоријата