• Неодамнешно
  • -15 %
JianHan Реверзибилна Микро USB Кабел 2m 1m 2A Брз Полнач со USB Кабел за Податоци За Samsung S6 S7 Xiaomi Андроид Телефони Microusb Кабли

JianHan Реверзибилна Микро USB Кабел 2m 1m 2A Брз Полнач со USB Кабел за Податоци За Samsung S6 S7 Xiaomi Андроид Телефони Microusb

DEN 116.00
DEN 136.32

Количината на стоката
Това е достапна


Реверзибилна микро usb кабел
Приклучокот лесно без проверка на конектор
Брзо Полнење Брзина Надградба 30%
Микро USB Cable Double двострано Plugable Дизајн
24 K позлатени конектори
Тоа го направи на конзервирани бакар јадра се задржи брзо полнење
Удобно трајни
lexible, метежот-бесплатно Со Тешки Најлон плетенка и Висок Strengh
TPE Слој, издржливи и анти-knotting
5 V2 A Побрзо Полнење
Чист Бакар Челичното Јадро+ Алуминиумска Фолија Штит
обезбеди голема брзина на полнење и пренос на

Клучни карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m, 0.5 m, 1m, 1.5 м, 2м
Пакет:
Yes
Бренд Име:
JianHan
Употреба:
Мобилни Складирање,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
CE,ROSH
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
Ј-00032
боја:
Сино/Red/Gold/Сребрена
Должина:
usb кабел за 0.2 M/0.5 M/1M/1.5 М/2M
Име на производ:
микро usb кабел
Функција:
Реверзибилна микро usb кабел
Тип:
Мобилен Телефон Кабли
Спецификација:
data cable
верзија:
андроид кабел
тековната:
Телефон Полнење 5V 2A
Функција:
micro usb конектор за кабел
Брзина:
брзо полнење кабел

Слични производи во категоријата