• Неодамнешно
20pcs/многу Цвет Свадба Корист Кеси Свадба Бонбони Кутија Casamento Подароци Настан Партија Бонбони Торба

20pcs/многу Цвет Свадба Корист Кеси Свадба Бонбони Кутија Casamento Подароци Настан Партија Бонбони Торба

DEN 856.80

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Бонбони кутија
Материјал : Картон
Големина : 7.5*7.5*9cm
Дизајн : Свадба бонбони кутија,Благодарение подарок кутија,Партија корист.
Пакет се вклучени : 20pcs

Клучни карактеристики

боја:
Црвено, Розово оие, Зелена, Виолетова, Беж, Розова
Број На Модел На:
CB0286
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Роденден,Забава,Денот на Вљубените,Свадба,Годишнина
Големина:
7.5cm*7.5cm*9cm

Слични производи во категоријата