• Неодамнешно
jusHomey рачно изработени 10x15cm Селски Природни Burlap Подарок Перница Гроздобер Drawstring Hessian Партија Корист Пошта Свадба Декорација

jusHomey рачно изработени 10x15cm Селски Природни Burlap Подарок Перница Гроздобер Drawstring Hessian Партија Корист Пошта Свадба

DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна


Боја : Природна;
Големина : прибл. 10cm*15cm;
Торба Материјал : Burlap; Количина. : 20 компјутери по многу.
*Повратна информација*
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Клучни карактеристики

Подарок Торба Големина:
10x15cm
Повод:
Шема:
Цвет,Ништо,Полна Боја
Број На Модел На:
DZ0033-10X15
Материјал:
burlap
Објектот:
Burlap Свадба Подарок Перница
Burlap Торба Големина:
10cm*15cm
Подарок Торба Стил:
Drawstring
Burlap Торба Бои:
Природни
Повод:
Свадба, Партија
Функција:
Еко-пријателски, Селски
разубавувањето:
ткаенина цвет

Слични производи во категоријата