• Неодамнешно
  • -40 %
50Pcs/многу Гроздобер Паун Пердув Бонбони Кутии уникатен нерешено дизајн faux сини Кристал селски свадба партија корист гостин подарок случај

50Pcs/многу Гроздобер Паун Пердув Бонбони Кутии уникатен нерешено дизајн faux сини Кристал селски свадба партија корист гостин

DEN 796.00
DEN 1327.20

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Картон
Објектот Големина : 7.5 cm x 5cm x 3cm (Должина x Ширина x Висина)
Пакет Содржина : 50pcs/многу (Не Чоколадо)
Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа.
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Подарок Кутија Големина:
75x50x30mm
Бренд Име:
GuHui
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста
Шема:
Растенијата,Шарени,Полна Боја
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
TG-8
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата