• Неодамнешно
  • -10 %
100pcs/многу Срца Дизајн Organza Кеси 20x30cm Голема забава, Свадба Фаворизира Бонбони Подарок Торба Бутик Козметика, Накит Пакување Кеси

100pcs/многу Срца Дизајн Organza Кеси 20x30cm Голема забава, Свадба Фаворизира Бонбони Подарок Торба Бутик Козметика, Накит Пакување

DEN 829.00
DEN 921.60

Количината на стоката
Това е достапна

За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.0393 инчен 1 инч=25.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
Срцето Organza Торба 20x30cm
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Бела,Виолетова,Црвена,Сина,Розова,Зелена,Златна,Портокалова. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .4 mm
Објектот Useage Накит,козметика,бонбони,играчки,бутик,Подарок Пакување Екранот
За Кориснички
1.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Ви благодариме! : )
Мулти бои Organza Торба 20x30cm Drawable Свадба Партија Корист Накит Кеси Голема Торба за Пакување Пошта Срца Дизајн Organza Подарок Перница 100pcs/многу.
Објектот Околу Големина
20x30cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.

Клучни карактеристики

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Срцето
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
Срцето Organza Торба 20x30cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
20x30cm (7.87x11.8)
боја:
Бела,Црвена,Сина,Розева,Виолетова,Зелена,Златна,Портокалова...
Материјал:
Organza (Tulle)
торба стил:
Накит Торба Бутик Подарок Перница Козметика Пакување Торба Organza Пошта
индустрија употреба:
Display & Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Can Custom Logo (bolsas de regalo)
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Корист Подарок Торба

Слични производи во категоријата