• Неодамнешно
  • -15 %
2018 Креативни Црвено & Бела Шарени Партија Хартија Подарок Кутија Свадба Фаворизира Бонбони Кутии Bomboniera Со Јажиња бебе туш корист кутија

2018 Креативни Црвено & Бела Шарени Партија Хартија Подарок Кутија Свадба Фаворизира Бонбони Кутии Bomboniera Со Јажиња бебе

DEN 767.00
DEN 902.40

Количината на стоката
Това е достапна

Креативни Црвено & Бела Шарени Партија Хартија Подарок Кутија Свадба Фаворизира Бонбони Кутии Bomboniera Со Јажиња
боја:ист како на сликата
пакет:opp
Материјал : хартија+ Јажиња
број:1-24 внатре
големина:околу 5.5Х5.5 X7.5cm

Клучни карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Бренд Име:
POPIGIST
Шема:
Шарени,Полна Боја
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
candy11
Број на Компјутери:
48

Слични производи во категоријата