• Неодамнешно
  • -25 %
24pcs/многу 12x16cm Виножито Подарок Перница Kraft Хартија Бонбони Вреќи За Бебе Туш Партија И Свадба Пакување на Храна Партија Материјали

24pcs/многу 12x16cm Виножито Подарок Перница Kraft Хартија Бонбони Вреќи За Бебе Туш Партија И Свадба Пакување на Храна Партија

DEN 179.00
DEN 238.56

Количината на стоката
Това е достапна

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас.modname=ckeditor 12x16cm Виножито Подарок Перница Kraft Хартија Бонбони Чанти Хартија Подарок Торба За Бебе Туш Партија И Свадба Пакување на Храна Партија Материјали
Детали :
Производ вкупна големина : 12x16cm
Пакет :
Торба : 24pcs/opp вреќа
Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароци
Ве молиме во нашата продавница,подолу е веб линк :
Конкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки., па ве молиме да се разбере Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Детали : Нашата продавница сите стоки доаѓа станот,лесно да се соберат
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.
Голем попуст за големата цел. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Боја Несовпаѓање : Ако сте примиле нашите производи и се чувствуваат стоката боја имаат различни отпадоци со вистински стоката што е нормално, бидејќи d ifferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,итн.

Клучни карактеристики

Подарок Торба Големина:
12X16cm
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Велигден,Венчавка,Денот на планетата Земја,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Децата Ден,Големиот Настан,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година,за Роденден
Бренд Име:
Голема Слушнале Љубов
is_customized:
No
Број На Модел На:
КП-002
Број на Компјутери:
24pcs
Шема:
Шарени,Точка
Повод:
Бебе туш
Материјал:
Хартија
Тип:
Настан & Партија Материјали
партија декорација:
Други Празнична & Партија Материјали
свадба декорација:
подарок торба
бонбони торба:
свадба фаворизира и подароци
Повод:
роденден,свадба
децата партија услуги:
свадба фаворизира
Материјал:
Хартија
боја:
микс боја

Слични производи во категоријата