• Неодамнешно
  • -0 %
Железо Црвена Корист Подарок Кутија Squarey Круг Срце Облик Свадба Партија Бонбони Кутија Декорација на Настанот Партија Материјали 4pcs/многу

Железо Црвена Корист Подарок Кутија Squarey Круг Срце Облик Свадба Партија Бонбони Кутија Декорација на Настанот Партија Материјали

DEN 506.00
DEN 506.40

Количината на стоката
Това е достапна


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Бонбони кутија
Големина на :
Плоштад Се Срцето Круг
S 6.3*6.3*3.8 cm 7*7*3.5 cm 7.7*7.7*4.6 cm
М 8.3*8.3*4.5 cm 9.5*9.5*4.3 cm 10*10*4cm
Материјал : Картон
Дизајн : Свадба бонбони кутија,Благодарение подарок кутија,Партија корист.
Пакет се вклучени : 4pcs

Клучни карактеристики

Подарок Торба Големина:
M, S
Број На Модел На:
CB0295
Материјал:
Железо
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Забава,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Годишнина

Слични производи во категоријата