• Неодамнешно
  • -25 %
30pcs 1*10*10см јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/занаети плоштадот транспарентен пвц Кутија

30pcs 1*10*10см јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/занаети плоштадот транспарентен

DEN 461.00
DEN 614.40

Количината на стоката
Това е достапна

ПВЦ Кутија

Клучни карактеристики

боја:
Јасно
Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
1x10x10

Слични производи во категоријата