• Неодамнешно
Супериорен квалитет бонбони кутија Партија Услуги Свадба Подароци за Гостите Булчински Туш Роденден Бонбони Кутија ќе се Сретне Декорација 50pcs

Супериорен квалитет бонбони кутија Партија Услуги Свадба Подароци за Гостите Булчински Туш Роденден Бонбони Кутија ќе се Сретне

DEN 1104.00

Количината на стоката
Това е достапна


Партија Услуги Свадба Подароци за Гостите Булчински Туш Роденден Бонбони Кутија ќе се Сретне Декорација Чоколадо Кутија
Боја:ист како на сликата
Materail : 350g на хартија картичка +1.5 cm лента
Големина:7.5*7.5*8.2 cm
Пакет бонбони за :
* фереро 2 парчиња / Алпска шеќер : 9-14 КОМПЈУТЕРИ/Dove:6-8pcs не се продава бонбони,само бонбони кутија,ве молиме да знаат тоа,ви благодариме! Забелешка: двострано печатење, може да се користи двојно-еднострани

Клучни карактеристики

Подарок Торба Големина:
7.5x7.5x8.2cm
Број на Компјутери:
50pcs
Шема:
Буква,Цвет,Растенијата
Повод:
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
Mcandy 04
is_customized:
Yes
Бренд Име:
POPIGIST

Слични производи во категоријата