• Неодамнешно
  • -25 %
50pcs 1*10*10см јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/занаети плоштадот транспарентен пвц Кутија

50pcs 1*10*10см јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/занаети плоштадот транспарентен

DEN 713.00
DEN 950.40

Количината на стоката
Това е достапна

ПВЦ Кутија

Клучни карактеристики

боја:
Јасно
Подарок Кутија Големина:
1x10x10cm
Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
1x10x10
Број на Компјутери:
50pcs

Слични производи во категоријата