• Неодамнешно
  • -14 %
реално кожа природна кожа појас мажите Влакнести вистинска мека кожа за на рака дизајнер ремени вистински кожен појас мажите ceinture homme

реално кожа природна кожа појас мажите Влакнести вистинска мека кожа за на рака дизајнер ремени вистински кожен појас мажите

DEN 900.00
DEN 1046.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се фокусираме на мажите висок квалитет cowskin кожен појас. Супер голем попуст цената до сега. ќе го купите појас,на удирање алат и резервни завртка, исто така, ќе се достави до вас
Висок квалитет.не interlayer,издржливи. тоа изгледа многу убаво со фармерки и панталона.. ние ќе го направи shippment во рок од 48 часа. Должина : 105 cm да 125cm Ширина : 3.8 cm Боја : црна и кафеава.жолта

Клучни карактеристики

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KCOLM
Тока Ширина:
5.3 CM
Појаси Материјал:
Cowskin
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
myligo08
Тока Должина:
6.8 cm
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата