• Неодамнешно
CUKUP Нов Бренд машка Мода Мазна Автоматско Ratchet Тока Метал Појас Крава Вистински Кожни Каиши за Мажи Додатоци ZDCK170

CUKUP Нов Бренд машка Мода Мазна Автоматско Ratchet Тока Метал Појас Крава Вистински Кожни Каиши за Мажи Додатоци ZDCK170

DEN 2112.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 38to40 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
5.2 cm
Бренд Име:
CUKUP
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Стил:
Моден
Појас Ширина:
3.5 см
Тока Должина:
8.6 CM
Број На Модел На:
ZDCK170
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Кожа одделение:
Врвен квалитет
Појас Должина:
105,110,115,120,125 cm
Тока Стил:
легура автоматско тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL
Бои:
Црна,Кафеава
Функција:
Вистински Кожен Појас,Автоматски Тока Појас
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
потекло место:
Guangdong, Кина

Слични производи во категоријата