• Неодамнешно
3 еез од 10 мм OD Притисни Во Фитинг Воздух Пневматски Рака Вентил HVFF10

3 еез од 10 мм OD Притисни Во Фитинг Воздух Пневматски Рака Вентил HVFF10

DEN 316.32

Количината на стоката
Това е достапна


10 mm OD Притисни Во Фитинг Воздух Пневматски Рака Вентил
Притисок опсег : 0-0.9 Mpa
Доказ притисок : 1.32 Mpa
Амбиентална&течност температура : 0-60℃
Се препорачува цевки : Putube,nylontube
Конекција : 10 mm OD

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
HVFF10
Тип:
Вентили

Слични производи во категоријата