• Неодамнешно
  • -14 %
freeshippinFurniture Гас Пролет Авто Пролет Кочење 180mm*50mm Гас Пролет Лифт Проп Кочење Амортизерите Studs Лифт Кочење Метал

freeshippinFurniture Гас Пролет Авто Пролет Кочење 180mm*50mm Гас Пролет Лифт Проп Кочење Амортизерите Studs Лифт Кочење Метал

DEN 408.00
DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ние default за да ја испратите 5kg притисок, ако треба други притисок, ве молиме ги споделите со нас
Гас Пролет може да се прилагоди, ако не можете да го најдете вистинскиот за нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас. Забелешка : ве Молиме љубезно двојно проверете fitment и слики пред купување!

Клучни карактеристики

Тип:
Actuator
Број На Модел На:
гас пролет

Слични производи во категоријата