• Неодамнешно
BGD209/2 0-3500um Спектар Алуминиум Влажни Филм Слој Апликатори (100mm)

BGD209/2 0-3500um Спектар Алуминиум Влажни Филм Слој Апликатори (100mm)

DEN 14880.00

Количината на стоката
Това е достапна

Увезената Царинските Давачки е на Купувачот на Сметка.
Четири Страна Апликација Модел БР. Или друг рок на плаќање : Paypal, Western Union (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка. Спецификација Линк (Важи Ширина на слој : 80 мм; Должина : 100mm) BGD 206/1 5um,10um,15um,20um → BGD 206/2 25um, 50um, 75um,100um → BGD 206/3 50um,100um,150um,200um → BGD 206/4 30um, 60um, 90um,120um → BGD 206/5 100um, 200um, 300um, 400um →Кликнете BGD 206/6 50um, 75um, 100um, 150um →Кликнете BGD 206/7 100um, 150um, 200um, 250um →Кликнете BGD 206/8 250um, 500um, 750um, 1000um → Издолжување Апликација (Важи слој должина : 160mm;Вкупна должина : 190mm) BGD 205/2 25um, 50um, 75um, 100um →Кликнете BGD 205/3 50um, 100um, 150um, 200um → BGD 205/4 30um, 60um, 90um, 120um →Кликнете BGD 205/5 100um, 200um, 300um, 400um →Кликнете BGD 205/6 50um, 75um, 100um, 150um →Кликнете BGD 205/7 100um, 150um, 200um, 250um →Кликнете BGD 205/8 250um, 500um, 750um, 1000um →Кликнете Прилагодливи Applicators BGD 209/1 0~3500µm,Слој Ширина 50mm → BGD 209/2 0~5000µm,Обложување Ширина 100mm → BGD 209/3 0~5000µm,Обложување Ширина 150mm → BGD 209/4 0~5000µm,Обложување Ширина 200mm →
Многу важно !!
1, ве Молиме љубезно ја напушти валидна e-mail адреса и телефонски број за да ни се за олеснување на контактот навремено.Алуминиум стврднување третман, отпорност на абење
2.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост.
Главниот технички податоци :
1. Ви благодарам многу !
. Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка .Кога scrape употреба на секои 10 microns по единица се прилагоди на сечилото простор.
За плаќање : 1.Ефективна филм ширина : 50 mm / 100 mm / 150 mm / 200 мм
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации до нас. Ако примите парцела ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас и напишете го вашиот коментар, тоа ќе биде високо ценета! 2. Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши сите проблеми.Прецизност : 10um
4. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет.Слој дебелина опсег : 0-3500um, 0-5000um
Со Нарачување Информации →
Технички Параметри ↓
BGD 209/1
BGD 209/2
BGD 209/3
BGD 209/4
Сечилото ширина
(Мокра филм ширина)
50mm
100mm
150mm
200mm
Поставување на опсегот
0-3,500 µm
0-5,000 µm
0 -5 ,000µm
0 -5 ,000µm
Прецизност
10µm
10µm
10 m µ
10 m µ
Повеќе производи pls ве молиме кликнете тука :
Како што следува табела на други спецификации.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
BGD209/2
Тип:
Слој Апликатори
Име:
Wingtai
Материјал:
Алуминиум легура стврднување третман, носат-отпор
Точноста:
10um
Апликатори Опсег:
0-3500um
Други Ефективни applicating ширина:
50мм/100mm/150mm/200mm
Ефективна applicating ширина:
100mm

Слични производи во категоријата