• Неодамнешно
Со брзина на пневматски лепак пиштол долг вид лепак пневматски пиштол мека лепак пиштол BD-0029

Со брзина на пневматски лепак пиштол долг вид лепак пневматски пиштол мека лепак пиштол BD-0029

DEN 8544.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Други

Слични производи во категоријата