• Неодамнешно
  • -5 %
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Wiko Лени Лени 2 Лени 3 Wiko Слајд Прилагодливи Armband заштита на Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Wiko Лени Лени 2 Лени 3 Wiko Слајд Прилагодливи Armband заштита на

DEN 135.00
DEN 142.08

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење.Белешки : 1. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета.Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Wiko Лени Лени 2 Лени 3 Wiko Слајд Прилагодливи Armband заштита Случај руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. ајде да ги задржи добрите деловни односи.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или Други Брзо Deivery, и да додадете на пари за следење. Особено во шпицот пати. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор, ви благодарам многу за вашиот kindest соработка однапред.
Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време :
1.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот за Испорака Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
За Wiko Лени Лени 2 Лени 3 Wiko Slide
Бренд Име:
LUOSHUYAN
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Функција:
Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Wiko Лени
Компатибилен Телефон Модел 2:
За Wiko Лени 2
Компатибилен Телефон Модел 3:
За Wiko Лени 3

Слични производи во категоријата