• Неодамнешно
  • -5 %
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За HTC Желба 816 820 826 828 HTC ONE Max T6 Прилагодливи Armband заштита на Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За HTC Желба 816 820 826 828 HTC ONE Max T6 Прилагодливи Armband заштита

DEN 134.00
DEN 141.60

Количината на стоката
Това е достапна

Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Повратни информации : 1.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот за Испорака Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Особено во шпицот пати. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната.
Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време :
1.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LUOSHUYAN
Број На Модел На:
За HTC Желба 816 820 826 828 HTC ONE Max T6
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
Компатибилен Телефон Модел 1:
за hTC Желба 816
Компатибилен Телефон Модел 2:
за HTC Желба 820
Компатибилен Телефон Модел 3:
За HTC Желба 826
Компатибилен Телефон Модел 4:
За HTC Желба 828
Компатибилен Телефон Модел 5:
За HTC One MAX T6
Компатибилен Телефон Модел 6:
за hTC Желба 816

Слични производи во категоријата