• Неодамнешно
  • -5 %
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Asus Zenfone Оди(4.5) ZB452KG ZC451TG 4.5 Прилагодливи Armband заштита на Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Asus Zenfone Оди(4.5) ZB452KG ZC451TG 4.5 Прилагодливи Armband заштита

DEN 133.00
DEN 140.16

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
LUOSHUYAN
Број На Модел На:
За Asus Zenfone Оди(4.5) ZB452KG ZC451TG 4.5
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Компатибилен Модел На Телефон:
За Asus Zenfone Оди(4.5) ZB452KG ZC451TG 4.5
Функција:
Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк

Слични производи во категоријата