• Неодамнешно
  • -5 %
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Huawei Чест 8 7i Чест V8 Чест 6 Плус Прилагодливи Armband заштита на Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Huawei Чест 8 7i Чест V8 Чест 6 Плус Прилагодливи Armband заштита на

DEN 134.00
DEN 141.60

Количината на стоката
Това е достапна

Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот за Испорака Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Особено во шпицот пати.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или Други Брзо Deivery, и да додадете на пари за следење. Повратни информации : 1. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка.Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Huawei Чест 8 Чест 7i Чест V8 Чест 6 Плус Прилагодливи Armband заштита Случај руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
За Huawei Чест 8 Чест 7i Чест V8 Чест 6 Плус
Бренд Име:
LUOSHUYAN
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Компатибилен Модел На Телефон:
За Huawei Чест 8 Чест 7i Чест V8 Чест 6 Плус
Функција:
Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк

Слични производи во категоријата