• Неодамнешно
  • -5 %
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Леново C2 Леново Атмосфера P1 P1M K6 K6 Моќ Прилагодливи Armband заштита на Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Леново C2 Леново Атмосфера P1 P1M K6 K6 Моќ Прилагодливи Armband заштита

DEN 133.00
DEN 140.16

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или Други Брзо Deivery, и да додадете на пари за следење.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата.
Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време :
1.Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд За Леново Vibe C2 Леново Атмосфера P1 P1 M K6 K6 Power Прилагодливи Armband заштита Случај руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Особено во шпицот пати. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
За Леново Атмосфера, C2 Леново Атмосфера P1 P1M K6 K6 Моќ
Бренд Име:
LUOSHUYAN
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Леново АТМОСФЕРА, C2
Компатибилен Телефон Модел 2:
за Леново Атмосфера P1
Компатибилен Телефон Модел 3:
за Леново Атмосфера P1M
Компатибилен Телефон Модел 4:
за Леново K6
Компатибилен Телефон Модел 5:
За Леново K6 Моќ

Слични производи во категоријата