• Неодамнешно
  • -12 %
11Pcs/set Професионални Возило Автомобил Вратата Цртичка Трим Алатка Аудио Панел Калапи Клип Retainer Отстранување Pry Алатка Сет за во Автомобил Автоматски Алатки за Полн?

11Pcs/set Професионални Возило Автомобил Вратата Цртичка Трим Алатка Аудио Панел Калапи Клип Retainer Отстранување Pry Алатка

DEN 608.00
DEN 690.72

Количината на стоката
Това е достапна


1-pc Клип панел смена. Вилушка совет рамен клип панел смена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Корисна смена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Широк-тип на смена. Се повлече од Типот на смена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Остри врв рамно клип панел смена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Панел смена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Тапацир клип смена. Аглеста клип панел смена. Тесен-Тип на смена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Пластични & Гума Нега
Специјални Функции:
Автомобил Поправка
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Волумен:
11pcs
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
VODOOL
Објектот Големина:
36 см*24 см* 5 см
Место на Потекло:
Кина
клучни зборови 1:
Авто Алатки
клучни зборови 2:
Автомобил Поправка Алатки
тип 1:
Посебен Автомобил Алатки
тип 2:
гума љубопитните алатки
тип 3:
автомобил пластични украси за нега
Тип 4:
клипот гума алатки
реден број:
111389

Слични производи во категоријата