• Неодамнешно
  • -0 %
Отворен Автомобил Табличка Гроздобер Дома Декор Метал Калај Знак Бар ПабOfficeХотел Ѕид Оркестарот Метална Плоча Ретро Сликарство Плоча

Отворен Автомобил Табличка Гроздобер Дома Декор Метал Калај Знак Бар ПабOfficeХотел Ѕид Оркестарот Метална Плоча Ретро Сликарство

DEN 225.00
DEN 225.12

Количината на стоката
Това е достапна


Добиете Забава ПодПоддршка Пад На Превозот И Трговија На Големо
4431 Име на Производ : Отворен Автомобил Табличка Гроздобер Дома Декор Метал Калај Знак Бар ПабКанцеларијаХотел Ѕид Оркестарот Метална Плоча Ретро Сликарство Плоча Карактеристики : (1) Високо квалитетни Материјали. (2) Емајлирани боја е атрактивна и многу издржливи (3) Големина за 11.8" x 5.9" калај знак доаѓа подготвен да се откажам (4) Метал знаци се нови и се изработени од поцинкуван калај во profesional фабрика. (5) На калај знак е само една од стотиците на висок квалитет на ѕид décor производи понудени за да ви помогне да ги красат во свој уникатен стил. Производ параметар : (1) Општи Димензии : 30cm*15cm (2) Материјал : Животната средина-пријателски поцинкуван калај (3) Пакетот Вклучува : 1 buc калај грев
Ќе најдете "Купи Повеќе,Повеќе Попуст"

Клучни карактеристики

Стил:
Модерна
Бренд Име:
inFour+
Број На Модел На:
28
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Едб Отпечатоци/Метал Постер:
Едб Знак/Ретро Метал Уметност Постер
Метал Ѕид Плоча/Кафе Бар Ѕид Оркестарот:
11.8*5.9 инчен
Метал Слика/Паб Метал АРТ Деко:
30*15cm
Гроздобер дома декор Метална Плоча:
Почеток/Паб/Кафуле Оркестарот Калај Знак
Декоративни Метална плоча:
Метал Знаци/Постер Арт
Дома Декор Метална Плоча:
Метал Постер/Ретро Гроздобер Метал Знаци
Метал Занаети, Сликарство/Едб Знак:
Метал Постери/Ѕид Уметност/Метална Плоча
decoracion hogar/placa decorativa:
Placas Decorativas Метална Плоча

Слични производи во категоријата